طراحی سایت وردپرس

وردپرس

چرا باید به فکر طراحی یک وب سایت وردپرس باشید؟

اگر به فکر راه اندازی یک سایت هستید اما هیچ زبان برنامه نویسی را نمی‌دانید، بهترین گزینه شما می‌تواند طراحی سایت وردپرس باشد. وردپرس توسط بسیاری از وبلاگ نویسان در سراسر جهان استفاده می شود، به همین دلیل است که برخی آن را محبوب ترین ابزار وبلاگ نویسی در اینترنت می‌دانند. وردپرس واقعاً بسیار کاربرپسند است، بنابراین برای مبتدیان سخت نیست که با آن کار کنند. شرکت توانمند کلیه امور مربوط به طراحی یک سایت وردپرسی در اصفهان را از طراحی تا توسعه انجام می‌دهد، فقط کافی است که با کارشناسان ما در تماس باشید و ایده‌های خود را با ما در میان بگذارید.

طراحی سایت وردپرس

مزایای طراحی سایت با وردپرس

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

سادگی

طراحی سایت با وردپرس به شما امکان می دهد محتوای وب سایت خود را به سرعت منتشر کرده و بسازید. حتی به عنوان یک مبتدی می توانید به راحتی از وردپرس استفاده کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

بدون نیاز به دانستن کد

وردپرس نیاز به دانستن نحوه کدنویسی برای ساخت یک وب سایت را حذف می کند. در حالی که وردپرس از انواع زبان‌های برنامه نویسی استفاده می‌کند، برای استفاده از وردپرس نیازی به دانستن هیچ یک از آنها نیست.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

انعطاف پذیری

وردپرس به شما امکان می دهد انواع مختلفی از وب سایت ها را از وبلاگ‌های شخصی و فروشگاه های آنلاین گرفته تا مجلات و روزنامه‌های آنلاین ایجاد کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

قابل توسعه با افزونه های وردپرس

نرم افزار اصلی وردپرس را می توان با افزونه های وردپرس گسترش داد. پلاگین های وردپرس قطعات نرم افزاری هستند که می توانید برای افزودن ویژگی های بیشتر (مانند تجارت الکترونیک، سئو، پشتیبان گیری، فرم های تماس و موارد دیگر) در وب سایت خود آپلود کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

سادگی در استفاده

اگر می‌توانید از یک نرم افزار مایکروسافت ورد استفاده کنید، می‌توانید از وردپرس برای ساخت و مدیریت یک وب سایت استفاده کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

قابلیت تنظیم با تم‌های وردپرس

تم‌های وردپرس طراحی و طرح بندی وب سایت شما را آسان می‌کنند با کلیک یک دکمه، می توانید با اعمال یک تم جدید وردپرس، ظاهر کل وب سایت خود را تغییر دهید. تم های پیشرفته تر وردپرس بیشتر شبیه سازندگان صفحه وردپرس هستند و به شما کنترل بیشتری بر طرح بندی های خود می دهند.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

نرم افزار منبع باز

وردپرس یک نرم افزار منبع باز است که تحت مجوز عمومی عمومی گنو (GPL) دارای مجوز است، به این معنی که متعلق به یک شرکت یا نهاد واحد نیست. صدها توسعه‌دهنده و کاربر برای بهتر کردن نرم‌افزار با هم همکاری می‌کنند و به آن کمک می‌کنند.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

امنیت وب سایت

در حالی که هیچ پلتفرم وب سایتی 100٪ ایمن نیست، امنیت وردپرس با تیم امنیتی هوشیار از توسعه دهندگان و کاربران اصلی همچنان بهبود می یابد. مشکلات رایج امنیتی وردپرس معمولاً به دلیل خطای کاربر است نه خود نرم افزار

طراحی سایت وردپرس

با توانمند می‌توانید بهترین کارشناسان طراحی سایت وردپرس را پیدا کنید؟

1

در کمتر از یک روز با توسعه دهنده وردپرس خود هماهنگ شوید شما به ما خواهید گفت که چه چیزی نیاز دارید و ما با هر چیزی از اصلاحات کوچک گرفته تا ساخت کامل یک وب سایت وردپرسی در خدمت شما هستیم.

2

ما شما را به یک کارشناس طراحی سایت وردپرس، برای گفتگو در مورد پروژه‌تان وصل می‌کنیم و محدوده شما را 100% تعریف می‌کنیم.

3

سپس تخمین زمان و هزینه صورت گرفته، نقشه راه طراحی شده و کار شروع می‌گردد.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

خدمات طراحی و توسعه سایت وردپرس ما:

با توانمند، یک کلید برای طراحی و توسعه سایت با وردپرس دریافت خواهید کرد. یعنی شما می‌توانید زمان کمتری را برای استخدام فریلنسرها، آزمایش ساختن سایت و تماس صرف کنید و زمان بیشتری را صرف کارهای توسعه و پیشرفت کسب و کار خود کنید. شما می‌توانید با تماس آنلاین با ما لیست کاملی از محصولات تحویلی را درخواست کنید!

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

چرا باید خدمات سایت وردپرسی را برون سپاری کرد؟

استخدام یک شرکت احتمالاً بهترین گزینه برای طراحی وب سفارشی است. اگرچه وردپرس یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند دارد، اما برای پیاده سازی عناصر قابل تنظیم در وردپرس، احتیاج به یک شرکت با تجربه در زمینه طراحی و توسعه سایت وردپرسی، متناسب با نیازهای شما،خواهید داشت.

رزرو وقت مشاوره
30 دقیقه مشاوره پروژه شما
Loading...