Next.js

خدمات توسعه Next.js

Next.js چارچوبی است که قابلیت‌های فناوری‌های Node.js و React را گسترش می‌دهد. همچنین می‌توانید از آن در کنار ابزارهای دیگر مانند Express یا GraphQL استفاده کنید و برنامه های خود را حتی قدرتمندتر و کاربر پسندتر کنید.

Next.js به طور گسترده توسط بزرگترین و محبوبترین شرکت‌ها مانند Netflix، Uber، Starbucks یا Twitch استفاده می‌شود. Next.js به‌عنوان یکی از سریع‌ترین فریمورک‌های React شناخته می‌شود که برای کار با سایت‌های استاتیک مناسب است، موضوعی که اخیراً در دنیای توسعه وب قابل توجه بوده‌است.

Next.js

برای چه اهدافی می‌توانید از خدمات توسعه Next.js استفاده کنید؟

Next.js با امکانات داخلی خود مانند کتابخانه، سازگاری بالایی دارد و به شما امکان می‌دهد MVP را در مدت زمان کوتاهی توسعه دهید. این مزیت کمک می‌کند تا بازخورد سریعتری از کاربران دریافت کنید و بدون اتلاف وقت، تغییرات مناسب را ایجاد کنید.

با توجه به اینکه با کمک Next.js، سایت استاتیک شما سریع‌تر و سبک‌تری قابلیت توسعه پیدا می‌کند، پس احتمال موفقیت سئو سایت هم بالاتر می‌رود و شانس بیشتری برای رتبه بندی وب سایت خود در صفحات اول موتورهای جستجو وجود دارد.

Next.js به شما این امکان را می‌دهد که بر اساس نیاز کسب و کار خود یک نمای ظاهری طراحی کرده که با اهداف تجاری شما هماهنگ باشد و به این ترتیب یک تجربه کاربری شگفت انگیز و منحصر به فرد را ارائه را برای مخاطب ایجاد کنید.

Next.js

چرا کسب و کارها باید خدمات توسعه Next.js را از شرکت توانمند انتخاب کنند؟

کارشناسان خبره ما در زمینه برنامه نویسی نرم افزارهمیشه در کنار شما هستند

سطح ارشدیت و مهارت‌های فنی بالا

ما به سرعت برای شما تیم آماده می‌کنیم

توانایی بزرگ کردن یک تیم

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

از تجربه ابری ما برای بهبود مقیاس پذیری، عملکرد و بهینه‌سازی هزینه استفاده کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

مجموعه گسترده ای از پروژه های Next.js

نرم افزارهای تحت وب

تخصص جاوا اسکریپت

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

فرآیندهایی که توسط ما سنجش شده است