اندروید( Android)

اگر تصمیم دارید که اپلیکیشن خود را در اندروید اجرا کنید، راه حل جهانی را انتخاب کرده‌اید که می‌تواند باعث گسترش کسب و کار شما شود. این سیستم عامل که با طیف گسترده ای از فناوری‌ها سازگار است، یک راه حل جهانی برای راه اندازی پلت فرم تلفن همراه چند منظوره و پویا است.
Android

تخصص ما در توسعه Android

سیستم عامل اندروید بخشی جدایی ناپذیر از توسعه اپلیکیشن موبایل است. اخیراً تعداد تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های که از این فناوری استفاده می‌کنند از یک میلیارد هم فراتر رفته است , تعداد برنامه‌های آن با سرعتی چشمگیر در حال افزایش است. توانایی ارائه محصولی با کیفیت، پایدار و مملو از ویژگی‌های متنوع، چیزی است که در بازار بسیار رقابتی توسعه این برنامه اهمیت دارد.

خدمات توسعه توانمند چرخه کامل را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما از طریق مدل‌های UI/UX، توسعه، آزمایش، راه اندازی در Google Play و پشتیبانی و نگهداری پس از راه اندازی در تمام مسائل در کسب و کار شما را رسیدگی خواهیم کرد و به نیازهای شما پایبند خواهیم بود.

توانمند به عنوان یک شرکت معتبر تولید کننده اپلیکیشن‌های اندرویدی آماده است تا اهداف شما را تسهیل کند. مهندسان نرم افزار ما سال‌ها تجربه در توسعه برنامه‌های با کیفیت، تعامل و راحتی در استفاده دارند. ما ترکیبی عالی از کیفیت، زمان و قیمت را به همه مشتریان خود ارائه می دهیم.

شرکت ما می‌تواند متخصصان فناوری اطلاعات سطح بالا را برای گسترش تیم توسعه موجود شما ارائه دهد یا یک تیم اختصاصی معرفی کند که پروژه شما را از ابتدا پیاده سازی کند. متخصصان متعهد ما بر روی تأمین تمام نیازهای مشتری متمرکز هستند. ما نرم افزاری ایمن، پایدار و چند منظوره را ارائه می‌دهیم که می‌تواند به شما در دستیابی به گسترده‌ترین اهداف تجاری کمک کند.

Android

انواع برنامه‌های توسعه اندروید شرکت توانمند

طراحی اپیلیکیشن موبایل

طراحی برنامه‌های اندروید سازمانی

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

اپلیکیشن‌های تجارت الکترونیک موبایل

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

تست، استقرار و نگهداری اپلیکیشن

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

طراحی مجدد و بهینه سازی وب

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

تعمیر و نگهداری و مشاوره پس از راه اندازی

توسعه Android

Android سیستم عاملی است که به سرعت در حال رشد برای دستگاه‌های هوشمند است. اپلیکیشن‌های آن بهترین گزینه در بازار فعلی هستند و مانند آتش سوزی در حال رشد هستند. جای تعجب نیست که تقاضای پررونق برای توسعه اپلیکیشن اندروید در جهان وجود دارد. در این بازار رو به رشد، یافتن یک شریک مناسب برای استارتاپ‌ها، سازمان‌های بزرگ و کوچک در طیف گسترده‌ای از کسب و کار بسیار مهم است.

شرکت نرم افزاری توانمند

توانمند به عنوان یک شرکت پیشرو در توسعه اپلیکیشن و باتیمی مجرب از توسعه‌دهندگان؛ مشکلات کسب و کار شما را حل کرده و به مشکلات استارت آپ‌ها و شرکت‌ها با فناوری‌های اندروید کمک می‌کنند. تیم ما متشکل از توسعه دهندگان باتجربه با تسلط زیاد در تمامی نسخه‌های اندروید است. تخصص گسترده ما باعث می‌شود بتوانیم طیف کاملی از خدمات توسعه  مطابق با خواسته‌های مشتری را ارائه دهیم.

توانمند دارای تیمی متشکل از متخصصانی است که دارای مهارت و دانش لازم در پلتفرم برنامه Android هستند. توسعه دهندگان ما به طور اختصاصی در حال توسعه برنامه‌های قوی و مقیاس پذیر هستند. برای استفاده از جدیدترین ابزارها و Android SDK، آن‌ها قادر به توسعه بهترین راه حل‌های توسعه برنامه اندروید هستند.