React

تخصص ما در زمینه ری اکت

شرکت برنامه نویسی نرم افزار توانمند در استفاده از ری اکت برای توسعه رابط‌ها و مؤلفه‌های UI با کیفیت فوق‌العاده، تخصص دارد. ما طیف گسترده‌ای از خدمات توسعه را به شرکت‌هایی ارائه می‌دهیم که هدفشان راه اندازی اپلیکیشن‌های کاربرپسند است. اگر شما نیاز به مشاوره فنی دارید یا به دنبال کارشناسانی هستید که پروژه توسعه وب شما را مدیریت کنند، توانمند آماده است تا شریک فناوری قابل اعتماد شما شود.

ما چندین حالت را برای همکاری را پیشنهاد می‌دهیم. می‌توانیم تیم فعلی شما را گسترش داده یا یک تیم اختصاصی برای انجام تمام مراحل پروژه شما معرفی کنیم. هنگامی که شرکت ما را به عنوان شریک فناوری خود انتخاب می‌کنید، ترکیب فوق العاده‌ای از تخصص، کیفیت، قیمت، کارایی را دریافت خواهیدکرد. توسعه دهندگان توانمند همه نیازهای شما را در نظر می‌گیرند.

چرا ری اکت؟

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

بهره‌وری بالا

ری‌اکت به دلیل بهره‌وری بالای خود شناخته شده‌است. اپلیکیشنی که با این برنامه طراحی شده به راحتی و بدون نیاز به بازنویسی کدهای موجود، به روزرسانی می‌شود. همه این ویژگی‌ها کارایی توسعه‌دهندگانی که با آن کار می‌کنند را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

آزمایش پذیری

یکی از مزایای اصلی فناوری ری‌اکت این است که برنامه‌های توسعه یافته با آن، به راحتی قابل آزمایش هستند. هنگام تست محصولی که با کمک React نوشته شده ، تشخیص ناهماهنگی‌ها و نقص‌های کد بسیار ساده است.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

عملکرد گسترده

عملکردهای متنوع این پلتفرم را می‌توان برای ایجاد یک تجربه کاربری چشمگیر برای اپلیکیشن‌های تلفن همراه یا توسعه رابط‌های کاربری راحت و پر کاربرد برای پلتفرم‌های وب استفاده کرد.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

سازگاری مناسب

این فناوری با تمام مرورگرهای اصلی کار می‌کند، این یکی از نکات ضروری در مورد توسعه اپلیکیشن‌های وب است. همچنین ری اکت با سایر فناوری‌ها و ابزارهای توسعه نرم‌افزار سازگار است که امکان استفاده از آن را به میزان قابل توجهی گسترش می‌دهد.

خدمات ما در زمینه ری اکت

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

ارتقای فرآیند توسعه

•پیاده سازی بهترین شیوه‌های ری اکت در یک پروژه جدید یا در حال انجام
• توسعه اجزای رابط کاربری قابل استفاده
•راه اندازی فرآیند CI/CD.
شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

بهبود برنامه با ری اکت

•ارزیابی و بهبود عملکرد front-end در یک برنامه React.
•توسعه ویژگی‌های تعاملی جدید .
•ارتقاء برنامه به آخرین نسخه یا انتقال از یک برنامه قدیمی
شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

ارتقاء مهارت‌های داخلی React

• مصاحبه فنی برای کمک به انتخاب متخصصان برای تیم داخلی شما.
• جلسات آموزشی برای ارتقای دانش اعضای تیم