دات نت

خدمات توسعه دات نت

خدمات توسعه دات نت چیست؟

دات نت یک چارچوب متن باز و چند پلتفرمی است که توسط مایکروسافت توسعه یافته‌است. این زبان برنامه‌نویسی هم برای ایجاد فرم و برنامه‌های مبتنی بر وب و هم برای وب سرویس‌ها استفاده می‌شود. مهم‌تر از همه، این پلت فرم  به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد که برنامه‌هایی طراحی کنند که با کدهای نوشته شده در زبان‌های برنامه نویسی مختلف کار کند.
دات نت از زمان انتشار اولیه خود در سال 2002 از یک پلتفرم توسعه نرم افزار اختصاصی به یک اکوسیستم جهانی با امکانات کامل تبدیل شده است. امروزه، کسب‌وکارها از خدمات آن برای ایجاد انواع مختلفی از برنامه‌ها استفاده می‌کنند؛ از وب سایت و موبایل گرفته تا میکروسرویس‌ها و بازی‌ها و اینترنت اشیا.

.NET

خدمات توانمند در زمینه توسعه سفارشی .net

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

راه حل‌های سفارشی با دات نت

تخصص و تجربه توانمند، امکان توسعه طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن‌های سفارشی را برای نیازهای تجاری شما ایجاد می‌کند.

مشاوره توسط کارشناسان شرکت برنامه نویسیی نرم افزار

فین تک

با دانش و تسلط توانمند می‌توانید راه‌حل‌های برای فین‌تک با هر پیچیدگی و عملکردی را تصور کرده و سفارش دهید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

سیستم مدیریت محتوا

تیم توانمند می‌تواند پلتفرم‌های تجارت الکترونیک و سیستم‌های مدیریت محتوا را متناسب با نیازهای کسب و کار شما ارائه دهد.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

مشاوره دات نت

با توجه به درخواست و نیاز شما، کارشناسان توانمند آماده‌اند تا در مورد طیف گسترده ای از چارچوب‌ها، رویکردها و بهترین شیوه‌ها به شما مشاوره دهند.

تخصص دات نت ما را کشف کنید

توسعه‌دهندگان ما به پیاده‌سازی این فناوری که به طور مداوم در حال ارتقا است، ادامه می‌دهند زیرا ما به وضوح عملکردهای ارزشمند و پتانسیل برجسته آن را در تسهیل کسب و کارهای دیجیتالی درک می‌کنیم. تخصص قابل توجه، همراه با تمرکز بر کیفیت و تعهد به نیازهای مشتریان، ما را به یک شرکت توسعه دهنده درجه یک تبدیل می‌کند.

ما یک تیم با تجربه از توسعه‌دهندگان داریم که در کار با فن‌آوری‌های ASP.NET و سایر ابزارهای اعمال شده با این چارچوب مهارت دارند. ما می‌توانیم با ساختن برنامه‌های دسکتاپ، مبتنی بر وب و موبایل اهداف کسب و کار شما را تسهیل کنیم.

خدمات ری اکت نیتیو