برنامه نویسی رایانش ابری

فضای ابری

ما به کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​کمک می‌کنیم تا از پتانسیل کامل و مدیریت‌شده فضای ابری استفاده کنند.

شرکت برنامه نویسی نرم افزار توانمند با چندین سال سابقه و مهارت و تجربه بالا در  زمینه مشاوره فنی، خدمات برنامه نویسی رایانش ابری را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. متخصصان ما با ارائه راه حل‌هایی منحصر به فرد و در عین حال مقرون به صرفه، بهره‌وری بیشتر و افزایش کارایی را برای کسب و کار شما تضمین می‌کنند. سرعت بالای یشرفت فناوری، باعث ایجاد چالش‌های فنی زیادی برای شرکت‌ها شده‌است. مشاوران متخصص ما با به کارگیری فناوری‌های پیشرفته، امکان بهره‌گیری کاکل و به صرفه از فضای ابری را برای مشتریان خود تضمین می‌کنند.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری
خدمات مربوط به فضای ابری شرکت برنامه نویسی توانمند
فضای ابری

چرا خدمات مربوط به فضاهای ابری ما را انتخاب کنید؟

ما با تیم برنامه نویسی رایانش ابری خود به بخشی جدایی‌ناپذیر از کسب و کار شما تبدیل می‌شویم.  هر کدام از اعضای تیم بر اساس نیازها و نوع کار شما به دقت انتخاب می‌شوند. آن‌ها خود را در پروژه شما غوطه ور می‌کنند، فرهنگ شرکت شما را حفظ می‌کنند و در راستای اهداف استراتژیک شما کار می‌کنند. 

با خدمات تیم‌های اختصاصی ما آشنا شوید.

ما به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط کمک می‌کنیم تا از پتانسیل کامل فضای ابری استفاده کنند. اطلاع از اینکه چه زمانی راه‌حل‌های ابری خاص، بهترین عملکرد را دارند باعث اجتناب از مشکلات رایج می‌شود.

استفاده از منابع توسعه بر پایه فضای ابری برای ساختن و سنجش اپلیکیشن شما، به مجموعه‌ای از مهارت‌های فنی بالا و تجربه نیاز دارد.شما با استفاده از خدمات فضای ابری مادقیق‌ترین دانش از دنیای توسعه و زیرساخت نرم افزار ابری را در اختیار دارید. توسعه فضای ابری کسب و کار شما در هفته‌ها (نه ماه‌ها) با تیم غنی از تجربه توسعه ما شروع می‌شود.

با ما در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید. با کارشناسان فضای ابری توانمند می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه فضای ابری خود را توسعه دهید و یا روی پروژه مهاجرت ابری خود کار کنید. توسعه ابری که به درستی انجام شود، قابلیت‌های نرم‌افزارها و تیم شما را افزایش می‌دهد.

اگر می‌خواهید اپلیکیشن شما درآمد مناسبی کسب کند، به محیط ابری قوی نیاز دارید. زیرا معماری ابری برای پشتیبانی از یک نرم‌افزار قابل اعتماد و سریع در بازار، ظرف چند روز آماده تغییر است. با خدمات توانمند هر نرم افزاری را با هر تکنولوژی و زبانی با مقیاس پذیری، سرعت و حداقل هزینه بسازید.

فقط محاسبات ابری به شما این امکان را می‌دهد که زیرساخت برنامه‌های وب خود را با هزینه کمی در مقایسه با ارتقاء یک سیستم داخلی بسازید. به لطف مجموعه ای غنی از سرویس های ابری پرداخت به ازای استفاده، به جای کار روی سرورها، زمان خود را صرف ارائه ارزش تجاری کنید. خدمات ابری شما را قادر می‌سازد تا با حداقل هزینه‌ها، ریز سرویس‌هایی بسازید که ارزش کسب‌وکار دارند.

فضای ابری

انواع خدمات مشاوره مهاجرت ابری

از تجربه و دانش ما برای طراحی یک راه حل ابری عالی مطابق با نیازهای کسب و کار خود استفاده کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

1. برنامه ریزی مهاجرت ابری

مهاجرت ابری نیازمند برنامه‌ریزی استراتژیک است. با کمک متخصصان ماهر بهترین شیوه های AWS را بیاموزید و آن را اجرا کنید.

برون سپاری به شرکت برنامه نوبسی نرم افزار

3. خدمات توسعه برنامه‌های ابری

با فن‌آوری‌های توسعه بومی ابری، برنامه‌ها را سریع‌تر از همیشه بسازید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

2. بهترین روش های مهاجرت ابری

از طرح‌های مهاجرت ابری ما با بهترین شیوه‌ها استفاده کنید تا راه‌حل‌های فن‌آوری کاملی را متناسب با نیازهای کسب‌وکارتان طراحی کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

4. اتوماسیون زیرساخت ابری

زیرساخت و مدیریت پیکربندی ابری را خودکار کنید تا اطمینان بیشتری به سیستم، ریسک کمتر و زمان بیشتر برای تیم خود ارائه دهید. ما می‌توانیم به شما در انتخاب راه‌حل‌های مهاجرت ابری مناسب برای زیرساخت ابری کمک کنیم.