9 خصوصیت از بهترین شرکت برنامه نویسی نرم افزار

فناوری اطلاعات با سرعت زیادی در حال رشد است. با کمی دقت درمی‌یابید که تعداد شرکت‌های برنامه نویسی نرم افزار در اطراف شما تا چه حد زیاد شده‌اند. انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی در میان انبوهی از آن‌ها می‌تواند کار بزرگی باشد. شرکت‌های بزرگ بسیار نادر هستند و بنابراین یافتن بهترین‌ها کار دشواری خواهد بود. در اینجا ویژگی‌هایی وجود دارد که باید برای پیدا کردن بهترین شرکت برنامه نویسی نرم افزار به دنبال آن باشید.

1 . سابقه یا تجربه بالا در گذشته

ممکن است چندین شرکت برنامه نویسی نرم افزار وجود داشته باشند که ادعا کنند اهداف خاصی را به شما ارائه می‌دهند. یک شرکت خوب باید بتواند سوابق کارهای قبلی را که انجام داده است به شما نشان دهد. این کار به شما کمک می‌کند تا دریابید که آیا شرکتی که انتخاب کرده‌اید مطابق با اهداف شما هست یا خیر. همچنین به شما کمک می‌کند بررسی کنید که آیا آن‌ها کار را به روشی که قرار است انجام شود انجام داده‌اند یا خیر. در واقع، شما حتی می‌توانید با مشتریان قدیمی آن‌ها مشورت کرده و در صورت نیاز، استاندارد کار را بررسی کنید.

2 . تجزیه و تحلیل توانایی‌های شرکت برنامه نویسی نرم افزار

به طور کلی یک شرکت، با سطح تخصص فنی ارائه شده، تعریف می‌شود. فقط درک نرم افزارها و برنامه‌ها کافی نخواهد بود، آن‌ها همچنین باید در تجزیه و تحلیل این برنامه‌ها مهارت کافی داشته باشند. تفکر خارج از چارچوب ایده‌آل، یکی از بهترین استراتژی‌هایی است که باید در یک شرکت برنامه نویسی نرم‌افزار به دنبال آن باشید. توانایی حل هر دو سیستم ساده و پیچیده بهترین چیزی است که باید به آن نگاه کنید. یک برنامه نویس عالی همیشه مهارت‌های قوی در تفکر خواهد داشت.

شرکت برنامه نویسی نرم افزار

3 . مهارت‌های ارتباطی

مهارت‌های برنامه نویسی خوب به مهارت های ارتباطی خوب نیاز دارد. یک شرکت برنامه نویسی‌ نرم‌افزار خوب، برای درک مشکلات باید بتواند آن‌ها را به یک فرضیه تقسیم کند و سپس به طور منسجم توضیح دهد. فقدان سطوح ارتباطی مناسب باعث می‌شود، که دو طرف از درک نیازها و اهداف یکدیگر ناتوان باشند.

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

4 . کنجکاوی

شرکت‌های معتبر،  از آزمایش‌کردن دریغ نمی‌کند. آن‌ها همیشه آماده هستند تا پروژه‌های جدیدتر را با چالش‌های جدیدتر انجام دهند. مهم نیست که پروژه‌های قبلی آن‌ها در چه زمینه‌ای باشد، بهترین شرکت‌ها، همیشه آماده تنوع در ژانرهای مختلف خواهد بود.

5 . چشم تیزبین برای جزئیات

هنگامی یک برنامه نویس می‌تواند کدهایی با کیفیت بالا بنویسد، که در مورد جزئیات کنجکاو باشد. یک شرکت برنامه نویسی نرم افزار که بر جزئیات تمرکز دارد، تقریباً برای هر موقعیت و هر موردی می‌تواند برنامه‌ها و نرم‌افزار متناسب ایجاد کند. شرکتی که برای جزئیات چشم بینا دارد، می‌تواند تمامی نکات مربوط به پروژه شما را درک کرده و از مشکلات و موانع شما را باخبر کند.

6 . انعطاف پذیری

انعطاف پذیری در هر سناریویی باید یک امتیاز مثبت باشد. پروژه ممکن است کاملاً غیرمنتظره تغییر کند. برنامه نویسی و کدنویسی همیشه یک مفهوم غیرقابل پیش بینی است. یک متخصص برنامه نویسی نرم‌افزار خوب، کسی است که به سرعت با سناریوی تغییریافته سازگار می‌شود و به کار روی پروژه ادامه می‌دهد. در واقع، یک شرکت برنامه نویسی‌ نرم افزار توانمند همیشه از ماهیت غیرقابل پیش‌بینی کدنویسی آگاه است و در کوتاه‌ترین زمان، آماده سازگاری خواهد بود.

7 . یک تیم برنامه نویسی نرم افزار با تجربه

قدرت هر شرکت برنامه نویسی نرم افزار در نیروی کاری است که استخدام می‌کند. استعداد یک عنصر ضروری است که باید قبل از ثبت نام در هر شرکت برنامه نویسی نرم افزار منتظر آن باشید. تیم باید بتواند دیدگاه مشتری را به روشی روشن درک کند و نقاط فوت و ضعف پروژه و روش‌های برطرف کردن مشکلات را به درستی مشخص کند.  البته، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید توانایی‌های مهندسان استخدام شده توسط شرکت را تنها با بررسی مدارک آن‌ها پیدا کنید. بهترین گزینه این است که قبل از واگذاری پروژه، چند ملاقات با آن‌ها داشته باشید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

8 . قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری ارائه شده توسط شرکتی که انتخاب کرده اید را بررسی کنید. نشانه مهم در یک شرکت برنامه نویسی نرم افزار خوب، شفافیت در قیمت گذاری است. البته، هرگز نباید هزینه‌ها را مقدم بر کیفیت قرار داد، اما همچنان باید به ماهیت ساختار قیمت گذاری توجه کرد.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

9 . کار تیمی مهمترین قسمت در یک شرکت برنامه نویسی نرم افزار

هر شرکتی درزمینه برنامه نویسی نرم افزار می‌تواند طعم موفقیت را بچشد اگر روحیه تیمی را در هر یک از کارمندان خود ایجاد کند. ارتباط بین برنامه نویسان با دیگر بخش‌ها در شرکت، عملکرد خوب و پایگاه مشتری بهبود یافته را تضمین می‌کند. اگر شرکت هماهنگی خوبی بین کارمندان نداشته باشد، گزینه خوبی برای انتخاب کردن نیست.

نکته پایانی

این‌‌ها فقط چند ویژگی هستند که باید در یک شرکت برنامه نویسی نرم افزار خوب به آن‌ها دقت کنید. شرکت‌های نرم‌افزاری زیادی پیدا می‌کنید، اما انتخاب بهترین در میان آن‌ها مستلزم تلاشی سخت‌گیرانه برای یافتن بهترین‌ها است. شرکت توانمند با سابقه بالا در زمینه برنامه نویسی نرم افزار در اصفهان، خود را بر رعایت تمامی ویژگی‌های گفته شده ملزم می‌بیند.

اشتراک گذاری در :
رزرو وقت مشاوره
30 دقیقه مشاوره پروژه شما
Loading...