فضای ابری

فضای ابری

خدمات مشاوره فضای ابری

شرکت توانمند با چندین سال مهارت در مشاوره فنی، خدمات مربوط به فضای ابری بسیار سودمندی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با ارائه راه حل‌های سفارشی و مقرون به صرفه، بهره وری بیشتر و افزایش کارایی را برای کسب و کار شما تضمین می کنیم. پیشرفت سریع فناوری، چالش‌های فنی بسیار زیادی را برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند. مشاوران معتبر ما با گردآوری مهارت‌ها، تخصص و مهارت لازم، به کارگیری فناوری‌های پیشرفته را تضمین می‌کنند تا مشتریان ما بتوانند منافع بالقوه سرمایه‌گذاری خود را درک کنند.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری
خدمات مربوط به فضای ابری شرکت برنامه نویسی توانمند
فضای ابری

چرا خدمات مربوط به فضاهای ابری ما را انتخاب کنید؟

تیم ما به بخشی جدایی‌ناپذیر از کسب و کار شما تبدیل می‌شود. ما هر یک از اعضای تیم را بر اساس نیازها و نوع کار شما به دقت انتخاب می‌کنیم. آن‌ها خود را در پروژه شما غوطه ور می‌کنند، فرهنگ شرکت شما را حفظ می‌کنند و در راستای اهداف استراتژیک شما کار می‌کنند.

ما به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط کمک می‌کنیم تا از پتانسیل کامل فضای ابری استفاده کنند. ما می‌دانیم که چه زمانی راه‌حل‌های مربوط به فضای ابری خاص بهترین عملکرد را دارند و چگونه از دام‌های رایج اجتناب کنیم.

استفاده از منابع توسعه، مبتنی بر فضای ابری برای ساختن و سنجش اپلیکیشن شما، نیازمند مجموعه‌ای از مهارت‌های فنی بالاو تجربه است. شما به دقیق‌ترین دانش از دنیای توسعه و زیرساخت نرم افزار ابری نیاز دارید. شما می‌توانید توسعه فضای ابری خود را در هفته‌ها (نه ماه‌ها) با تیم غنی از تجربه توسعه ابر ما شروع کنید.

با ما در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید. با کارشناسان ابری توانمند می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه فضای ابری خود را توسعه دهید و یا روی پروژه مهاجرت ابری خود کار کنید. توسعه فضای ابری که به درستی انجام می شود، قابلیت‌های نرم‌افزارها و تیم شما را افزایش می‌دهد.

هر اپلیکیشنی که قرار است درآمد مناسبی کسب کند، به محیط ابری قوی نیاز دارد. دلیل آن این است که معماری ابری برای پشتیبانی از یک نرم‌افزار قابل اعتماد و سریع در بازار، ظرف چند روز آماده تغییر است. هر نرم افزاری را با هر تکنولوژی و زبانی با مقیاس پذیری، سرعت و حداقل هزینه بسازید.

فقط محاسبات ابری به شما این امکان را می‌دهد که زیرساخت برنامه‌های وب خود را با هزینه کمی در مقایسه با ارتقاء یک سیستم داخلی مقیاس کنید. و با زیرساخت های ابری راحت تر انجام می شود. به لطف مجموعه‌ای غنی از سرویس‌های ابری پرداخت به ازای استفاده، به جای کار روی سرورها، زمان خود را صرف ارائه ارزش تجاری کنید. خدمات فضای ابری شما را قادر می‌سازد تا با حداقل هزینه‌ها، ریز سرویس‌هایی بسازید که ارزش کسب‌وکار دارند.

فضای ابری

خدمات مشاوره مهاجرت ابری

از تجربه ما برای طراحی یک راه حل ابری عالی برای مطابقت با نیازهای کسب و کار خود استفاده کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

1. برنامه ریزی مهاجرت ابری

مهاجرت ابری نیازمند برنامه‌ریزی استراتژیک است. ما با تیم شما همکاری خواهیم کرد تا به آن‌ها کمک کنیم تا بهترین شیوه های AWS را بیاموزند و آن را اجرا کنند.

برون سپاری به شرکت برنامه نوبسی نرم افزار

3. خدمات توسعه برنامه‌های ابری

با فن‌آوری‌های توسعه بومی ابری، برنامه‌ها را سریع‌تر از همیشه بسازید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

2. بهترین روش‌های مهاجرت ابری

از طرح‌های مهاجرت ابری ما با بهترین شیوه‌ها استفاده کنید تا راه‌حل‌های فن‌آوری کاملی را متناسب با نیازهای کسب‌وکارتان طراحی کنید.

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

4. اتوماسیون زیرساخت ابری

زیرساخت و مدیریت پیکربندی ابری را خودکار کنید تا اطمینان بیشتری به سیستم، ریسک کمتر و زمان بیشتر برای تیم خود ارائه دهید. ما می‌توانیم به شما در انتخاب راه‌حل‌های مهاجرت ابری مناسب برای زیرساخت ابری کمک کنیم.