امنیت سایبری

خدمات ما

امنیت سایبری

با توجه به ارزش بالای حفظ و نگه‌داری اطلاعات مربوط به کسب و کار و حتی مشتریان، امنیت سایبری اهمیت زیادی دارد. امنیت سایبری شامل محافظت از سیستم‌ها، شبکه‌ها و برنامه‌ها در برابر حمله‌های دیجیتال است. که معمولاً با هدف دسترسی، تغییر یا از بین بردن اطلاعات حساس یا وقفه در فرآیندهای عادی کسب و کار انجام می‌شود. اجرای اقدامات موثر برای حفظ امنیت سایبری، امروزه بسیار چالش برانگیز شده‌است، زیرا مهاجمان روز‌به‌روز نوآورتر می‌شوند و ترفندهای جدیدی را اجرا می‌کنند.

انواع خدمت ما در زمینه امنیت سایبری

امنیت سایبری

ارزیابی‌ها و برنامه‌یزی امنیتی شرکت توانمند:

توانمند خدمات ارزیابی امنیتی و برنامه‌ریزی در مقیاس کامل را برای اجزای زیرساخت‌های فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد:

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

برنامه‌های کاربردی وب، موبایل، دسکتاپ

اپلیکیشن‌ها با کدگذاری ضعیف و محافظت ناکافی می‌توانند یک شرکت را در معرض خطر قرار دهند و منجر به نقض داده‌ها شوند. توانمند مهارت و دانش خود را در ارزیابی و آزمایش امنیت اپلیکیشن‌های وب، موبایل، دسکتاپ و همچنین یافتن راه‌هایی برای کمک به مشتریان خود برای دستیابی به حفاظت موثر از داده‌های شرکتی که به صورت محلی یا از راه دور ذخیره شده‌اند، ارائه می‌دهد.
شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

خدمات شبکه

با افزایش امنیت شبکه ممکن است خطر ابتلا به جعل حریم خصوصی، سرقت اطلاعات اختصاصی هویتی یا شرکتی، حملات Man-in-the-Middle و DDoS را کاهش دهید. ما چندین لایه دفاعی را برای محافظت از شبکه شرکتی شما و داده‌های حساس ذخیره شده در آن اعمال می‌کنیم. مهندسین امنیت توانمند راه‌های مختلفی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات اختصاصی شما و کاهش احتمال تجربه حملات علیه شبکه خود را ارائه می‌دهند.
شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

نرم افزار دسترسی از راه دور

شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری

دستگاه‌های اینترنت اشیا

ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا خطرات امنیتی خود را شناسایی کرده و اقداماتی را برای کاهش خطرات تعریف کنند.